Soutěž o zájezd

 ZIMNÍ SOUTĚŽ

 VYHRAJTE S KILPI AKTIVNÍ ZIMNÍ POBYT V HORNÍM RAKOUSKU

 

soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL

 

Pošleme Vás na aktivní zimní dovolenou do Horního Rakouska! 

Čekají na Vás skvělé outdoorové zážitky a 250 kilometrů sjezdovek v lyžařských oblastech Horního Rakouska. Stačí když nám sdělíte vaši oblíbenou outdoorovou zimní aktivitu kterou chcete zažít a máte šanci vyhrát lyžařský pobyt pro dva včetně skipasů a zimních aktivit do oblasti Pyhrn-Priel. 

Zažijte svou nezapomenutelnou zimu! Vyberte svou oblíbenou outdoorovou zimní aktivitu, vyplňte registrační formulář a s trochou štěstí můžete vyhrát. Soutěž pro Vás pořádá KILPI a Oberösterreich Tourismus v období od 31. 1. do 22. 2. 2018. 

 

Výhry v soutěži: 

1x zimní dovolená pro 2 osoby, na 4 dny / 3 noci v 3* hotelu nebo penzionu s polopenzí, včetně dvou skipasů v hornorakouském regionu Pyhrn-Priel. 

 

 

< PŘIHLASTE SE DO SOUTĚŽE ZDE >

 

 

soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL

 

Zábava na lyžích: Hinterstoder-Wurzeralm | Phyrn-Priel

Skvělé pro: odvážné pokořitele sjezdovky Inferno a rodiny toužící po zážitcích

 

Zábava na lyžích pro celou rodinu!

Lyžařské středisko Hinterstoder v Pyhrn-Prielu je zaměřeno sportovně: výběrová 3,5 kilometru dlouhá trasa vítěze Světového poháru Hannese Trinkla má sklon až 60 procent – je to výzva i pro špičkové mezinárodní sportovce. Odvážní lyžaři si tuto hodnotu ještě zvyšují a troufnou si na sjezdovku Inferno, na jízdu po svahu se sklonem až 70 procent. Lyžařské středisko navíc leží v nadmořské výšce téměř 2 000 metrů a nadchne zimní sportovce rozlehlými panoramatickými sjezdovkami, které skýtají překrásné výhledy na vrcholky pohoří Totes Gebirge.

V bezprostřední blízkost Hinterstoderu se nachází lyžařské středisko na Wurzeralm v Spital am Pyhrn. Jízda lanovkou do poklidného a příjemného lyžařského střediska pro rodiny v nadmořské výšce téměř 1 400 metrů trvá jen několik minut. Nejvyšším bodem je Frauenkar s 1 870 metry a nádhernými výhledy. Mezi tím je prostor pro zábavu na zážitkových sjezdovkách, na svazích zalitých sluncem a v dětském areálu Sunny Kids Park.

 

Další informace:

Tourismusverband Pyhrn-Priel  |  Hauptstraße 28  |  A - 4580 Windischgarsten

info@pyhrn-priel.net  |  www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at

Oberösterreich Tourismus  |  Freistädter Straße 119  |  A - 4041 Linz

info@hornirakousko.at  |  www.hornirakousko.cz

 

 
Weiterempfehlung Echte Bewertungen unserer Kunden
Kostenloser Versand für Einkäufe ab 399 EUR Bestellwert
Schnelle Lieferung Große Auswahl auf Lager

 

Mit Ihrer Zustimmung stellen Sie sicher, dass sich unsere Website merkt, was Sie in Ihrem Warenkorb haben, Produkte Ihrer Wahl empfiehlt und sich an Ihr Login erinnert, sodass Sie sich nicht jedes Mal anmelden müssen, wenn Sie unseren E-Shop besuchen. Cookies sind kleine Dateien, die vorübergehend in Ihrem Browser gespeichert werden – indem Sie der Verarbeitung von Cookies zustimmen, helfen Sie uns, unsere Website zu verbessern.

Detaillierte EinstellungenAlles zulassen
GLAMI
Glami